Hjem › Mænd › Colombia › tory_bbc

tory_bbc

● Offline 27 Colombia Colombia HD
⛓️All naked today!! Here big Black Cock Lovers Only.😈 - Goal: get hard cock 🍆 [40 tokens left] #bbc#bigcock#daddy#18#lovense
👁 3 tuning i gang ⭐ 13,594 følgere 📍 Colombia
tory_bbc er i øjeblikket offline
tory_bbc er i øjeblikket offline Følg denne profil eller vend tilbage, når live-rummet er tilbage.

👀 Tag tory_bbc bag scenen

Åbn live-rummet for at anmode om en privat session eller brug private-room-funktionerne, som tilbydes af streamingudbyderen.

🔒 Anmod om privat rum

Se tory_bbc live på Chaturband

Se tory_bbc live på Chaturband. Deltag i publikum for realtids-streaming, interaktive forespørgsler, private rum og høj energi udsendelser direkte i din browser.

Live Publikumsinteraktion

Spring ind i livechatten og interager med tory_bbc. Brug fan-værktøjer, tips og rumfunktioner til at forme forestillingen i realtid.

Fanstemning og rangering

Vis din støtte med Like- og Dislike-stemmesystemet. Din stemme hjælper med at rangere performere og få dine favoritkunstnere højere op på Hovedscenen.

VIP backstage-pass

Leder du efter en mere direkte oplevelse? Brug livechatten eller performer-links til at få adgang til private rum, promo-profiler og eksklusive backstage-muligheder.

Trendende tags for tory_bbc

#bbc #bigcock #daddy #18 #lovense

🎸 Hurtige navigationsråd

  • Gennemse: Brug venstre og højre pil til at skifte mellem live profiler, eller tryk R for en tilfældig profil.
  • Fuld skærm: Tryk F for at udvide afspilleren.
  • Lydstyrke: Tryk på M for at slå lyd til eller fra på afspilleren.
  • Profilhandlinger: Brug de synlige knapper til Følg, Liste, Del, Anmeld og promover til denne profil.

PERFORMANCE STUDIO

tory_bbc i et overblik

Et klart overblik over gemt udsendelsesaktivitet, publikumsignaler og tilgængelighedsmønstre. Alle historiske tidsstempler vises i UTC.

Dette link bevarer det valgte interval.
Præstationsrang#4,081Trendende benchmark
Kategori-placering#500Blandt overvågede profiler
Følgere13,594Aktuelt kildeantal
Nuværende publikum3I øjeblikket offline
Online tid140h 20mSidste 30 dage
Toppublikum19Optaget inden for det valgte interval

Følger-momentum

Hvordan det nuværende antal følgere ændrede sig i forhold til gemte UTC-baser.

Daglig ændring +8 13,594 nu · sammenlignet med 13,586 gemt 2026-10-24
Ugentlig ændring +87 13,594 nu · sammenlignet med 13,507 gemt 2026-10-18
Månedlig ændring +316 13,594 nu · sammenlignet med 13,278 gemt 2026-09-25

Ændringer bruger det nyeste kildeantal og den nærmeste gemte UTC-baseline mindst 1, 7 eller 30 dage tidligere. En negativ værdi betyder, at kilden rapporterede færre følgere.

Hvad den optagede historik viser

En almindelig sprogligt læsning af den gemte aktivitet inden for dette interval. Den beskriver fortiden; den forudsiger ikke en fremtidig tidsplan.

UTC
Aktiv-dagsdækning83%25 of 30 days had recorded activity.
Længste aktive streg13 dageSammenhængende UTC-datoer med mindst én gemt online session.
Den stærkeste registrerede dagOct 237h 59m online · maksimalt 3
Mest aktive UTC-timestampSat 04:00 UTC4h 54m registreret inden for dette interval.
Sådan læses dette: ‘Typisk publikum’ er et tidsvægtsgennemsnit fra optagede sessioner, mens ‘Maks. publikum’ er det højeste gemte seertal. En tom dag betyder, at tracker ikke registrerede en session; det beviser ikke, at modellen var utilgængelig hele dagen.
Hvad hvert tal betyder

Præstationsrang er en nuværende materialiseret trendbenchmark; en lavere rang er stærkere. Kategorirang bruger den samme benchmark kun i den matchende kategori.

Online tid, sessioner, daglig trend og heatmap kommer fra aktivitetsmåleren i UTC. De viser registrerede observationer, ikke en lovet tidsplan eller en fuld streaming-log.

Følgere og live-seere kommer fra den nyeste importerede rum-snapshot. Den typiske målgruppe vægtes efter optaget tid, mens peak-sædet er den højeste gemte observation i det valgte interval.

Følgerændring sammenligner det aktuelt importerede antal følgere med daglige UTC-basissnapshotper. En negativ værdi afspejler en lavere værdi i kilde-snapshotet; det er ikke en prognose eller et mål for medlemsaktivitet på Chaturband.

Ranger bruger den aktuelle materialiserede ydelsebenchmark; antal seere og følgere kommer fra den seneste importerede rum-snippet.

Sendetids-sammenligning

Sammenlign nylig aktivitet

Tilføj andre performere for at sammenligne verificeret sendetid, sessioner, aktive dage og publikums peak for den valgte periode.

2026-10-19 → 2026-10-25 UTC

UdøverSendetidSessionerAktive dageGennemsnitlig sessionToppublikumHandlinger
#1@tory_bbcNuværende profil 34h 04m 12 6 170 min 10

Fællesskabsfeedback

Alvorlige anmeldelser for tory_bbc

— / 5 0 godkendte anmeldelser
Showkvalitet0.0
Krop og præsentation0.0
Aktivitetsniveau0.0
Personlighed og venlighed0.0
Sødhed0.0
Seer-interaktion0.0
Ingen godkendte anmeldelser endnu. Kontoindehavere kan indsende den første detaljerede anmeldelse nedenfor.

Skriv en seriøs anmeldelse

Bedøm hver kategori og beskriv showet i specifikke, respektfulde termer. Anmeldelser offentliggøres kun efter moderering.

Log ind for at skrive en anmeldelse

Fans FAQ

Is tory_bbc online right now?

tory_bbc is currently listed as offline. This profile updates automatically when the source feed reports a new live broadcast.

Where is tory_bbc broadcasting from?

The latest source snapshot lists tory_bbc as broadcasting from Colombia.

Does tory_bbc have a generated preview?

Yes. tory_bbc currently has AVIF, MP4 preview media available on this profile.

What stream quality is listed for tory_bbc?

The latest source snapshot lists tory_bbc at HD quality. Actual playback quality can change with the live broadcast.

How can I watch tory_bbc live?

Use the live-room action on this profile to continue to tory_bbc through the streaming provider. Public profile information remains available on Chaturband.

Gå til kataloget over liveoptrædener

Hvis du kunne lide det live-set af tory_bbc, udforsk flere performere på Chaturband. Brug de interne links nedenfor til at browse lignende live-optrædener efter kategori, land, antal tilskuere og tag.

Kontrol af interaktivt legetøj

Gennemse performere med interaktive rumfunktioner, realtidschat-værktøjer, fan-mål og tipping-muligheder designet til publikumsdeltagelse i live-showet.

Passionerede duoer & live-optrædener

Udforsk soloperformere, par, duoer og tematiske live-rum organiseret gennem rene kategorisider og hurtige interne filtre.

Eksklusivt backstage-pass

Mange kunstnere tilbyder private rum, promoverede profiler og direkte links til fans, der ønsker en mere personlig live-oplevelse.